wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Taśmy ostrzegawcze

Taśmy ostrzegawcze

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
tasma_ostrzegawcza

Taśma ostrzegawcza

11,07 zł brutto / szt.9,00 zł netto
  • Dostępność: Dostępny
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Taśma ostrzegawcza jest produktem przeznaczonym do tworzenia szybkich i widocznych wygrodzeń. Pozwala na wygodne wyznaczanie miejsc niebezpiecznych lub chwilowo niedostępnych. Taśma plastikowa charakteryzuje się niezwykle łatwym montażem, intuicyjną obsługą oraz możliwością szybkiego i wygodnego pozbycia się zabezpieczeń. Taśmy ostrzegawcze występują w naszym sklepie w dwóch wariantach kolorystycznych:

- taśma ostrzegawcza biało czerwona – charakterystyczna dla branży drogowej, o dobrej widoczności nawet z dużych odległości. Kontrastujące kolory pozwalają na łatwe dostrzeżenie taśmy plastikowej, co pomaga przy zabezpieczaniu np. jezdni.

- taśma ostrzegawcza żółto czarna – taśma bhp, główny produkt branży przemysłowej i budowlanej. Świetnie sprawdzi się w hali magazynowej czy produkcyjnej. Przydatny produkt także na parkingach czy pomieszczeniach. Charakterystyczne kolory taśmy ostrzegawczej sygnalizują trwające prace remontowe.

 

Taśmy ostrzegawcze dostępne są długości 100, 200 lub 500 metrów. Taśmy 100-metrowe polecamy do jednorazowych zabezpieczeń, natomiast większe rolki świetnie się sprawdzą w przypadku wielokrotnego użycia.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl