wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nowości » Nowości w naszym sklepie

Nowości w naszym sklepie

Data dodania: 11-02-2021 Wyświetleń: 576


Do naszego asortymentu dołączyły trzy nowe produkty! Są one już dostępne i zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą.alt

 
Do naszej oferty dołączył nowy potykacz ostrzegawczy "uwaga śliska podłoga" w jaskrawym, żółtym kolorze. Jest ciężki do przeoczenia, a dołączona informacja "CAUTION wet floor" pozwala nam skutecznie informować naszych klientów i pracowników o potencjalnych niebezpieczeństwach. Stojaki ostrzegawcze są produktem uniwersalnym, o szerokim spektrum zastosowania, a napis w języku angielskim umożliwia ich stosowanie także w międzynarodowych punktach, takich jak lotniska czy hotele. Potykacze świetnie sprawdzą się także w biurze, magazynie czy restauracji.alt
Słupki drogowe elastyczne charakteryzują się wysoką giętkością, co sprawia że w wypadku kolizji nie pękają, lecz uginają się, a następnie wracają do pierwotnej pozycji. Elastyczny słupek UFLEX o zwiększonej średnicy pozwala lepiej zabezpieczyć obszar. Pasy z folii odblaskowej oraz masywniejsza budowa sprawiają, że słupek jest bardzo dobrze widoczny dla wszystkich uczestników ruchu. Słupek można przymocować do podłoża za pomocą kołków lub ustawić bez montażu, celem szybkich i mobilnych zabezpieczeń.

altSłupek elastyczny z tabliczką łączy w sobie cechy słupków elastycznych oraz znaków. Dzięki wysokiej giętkości, odporny jest na najechanie przez pojazdy, a tablica z ostrzeżeniami lub znakami wykonanymi w odblasku II generacji pozwala na przekazanie najistotniejszych informacji uczestnikom ruchu. Słupek z tabliczką UFLEX może być przymocowany do podłoża za pomocą kołków. Słupki uchylne, dzięki swojej elastyczności cieszą się długą żywotnością. Świetnie sprawdzają się na drodze, wielopoziomowych parkingach czy w ruchu miejskim.


Zapraszamy do składania zamówień i zapytań ofertowych. Do końca tygodnia (12.02.21) nowy potykacz jest w promocyjnej cenie - 10 %. Wraz z nim na promocji jest także drugi stojak ostrzegawczy "uwaga śliska podłoga" oraz zestaw wygrodzeniowy z tabliczką. Życzymy udanych zakupów.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl